مرکز آموزش ایـــرسافام

IRSAFAM

خدمات مشاوره

خدمات متنوع مشاوره ایرسافام با هدف برنامه ریزی، هدایت و حمایت از شما در طول دوره ای که برای آزمون آماده می شوید تدارک دیده شده است. در صورتیکه در هر یک از موارد زیر احساس نیاز می کنید، فرصت مشاوره با متخصصان آیلتس مرکز آموزش را از دست ندهید. می توانید با تماس با مرکز آموزش و یا ثبت نام آنلاین، هر یک از خدمات مشاوره را دریافت نمایید.


- مشاوره پایه: در صورتیکه با اصول کلی آیلتس آشنایی ندارید یا اگر از شیوه برگزاری آزمون اطلاع ندارید، مشاوران ما توضیحات کاملی را در خصوص ماهیت آزمون به شما ارایه خواهند کرد.


- مشاوره تعیین سطح: چنانچه تا به حال در آزمون آیلتس شرکت نکرده اید، یا از زمان آزمون شما بیش از سه ماه گذشته است، برای اینکه از وضعیت خود به طور دقیق تری مطلع شوید، نیاز به آزمون و مشاوره تعیین سطح دارید. در موسسه ایرسافام آزمون های تعیین سطح بدون هزینه برگزار می شود.


- مشاوره تخصصی: در صورتی که برنامه آموزشی مشخصی داشته اید و در حال حاضر در یک یا چند مورد از مهارت ها نیاز به اطلاعات یا برنامه ریزی تخصصی دارید، مشاوره تخصصی ایرسافام برای شما تدارک دیده شده است. با حضور در جلسات مشاوره اختصاصی، هر چه که باید برای پیشبرد مهارت های خود بدانید به شما منتقل خواهد شد.